چگونه از پرورش زالو پول در بیاریم؟

by زالو in سپتامبر 22, 2019

چگونه از پرورش زالو پول در بیاریم؟

اگر میخواهید کار پرورش زالو انجام دهید این مطلب را از دست ندهید
کار زالو یا پرورش زالو کار جدید است شما سوالات زیادی را درباره زالو داشتید که ما سعی کردیم به سوالات شما پاسخ دهیم اگر سوالی درباره پرورش زالو دارید که در این جا پاسخ آن را یافت نکردید از ما بپرسید تا شما را راهنمایی کنیم.

زالو یه جور انگل هست و این انگل برای رشد و نمو خودش باید یه چیزی بخوره حالا این میتونه هر چیزی باشه که دور برش یافت کنه برای همین داستان زالو درمانی شکل میگیره تا بافت مرده پوست یا مشابه رو بخوره و برای انسان خواص درمانی داشته باشد.

( در خیلی از مقاله ها و مطالب وجود داره که زالو خون میخوره و این واقعیت داره به دلایل بهداشتی و غیر بهداشتی تو این کار این اقدام وجود نداره و اگرم قانون یا شرایطی براش هست ما اطلاع نداریم میتونید بیشتر تحقیق کنید )

چقدر فضا برای پرورش زالو نیاز است؟

برای پرورش زالو شما نیار به پنجاه متر مربع فضا دارید که بتوانید پرورش زالو را انجام دهید. بدلیل اینکه خود زالو کوچک است نیازمند فضای خیلی بزرگ برای پرورش زالو نیستید.
در تعریف ساده تر پرورش زالو طبی نیاز مند سیصد و هشتاد متر مربع فضا خواهد بود که دویست و سی متر آن حتما باید سقف دار باشد. دوره های پرورش زالو طبی را از حدود پنج هزار عدد شورع می شود.
نور مستقیم نباید به زالو ها بخورد زالو ها از نور مستقیم خوششان نمی آید و باعث می شود رشد زالو ها کند شود کنتزل زالوها در فضای بسته و شرایط کارگاهی زیر نظر مجوزهای اعلام شده باشد انجام شود.

چقدر سرمایه برای پرورش زالو نیاز است؟

شما برای پرورش زالو برای شروع سرمایه گذاری مبلغ هشتاد و پنج میلیون تومان سرمایه نیاز دارید که حدود شصت میلیون تومان این سرمایه به هزینه های جاری مصرف می شود و باقی هزینه های ثابت خواهد بود. دلیل هزینه های بالا برای پرورش زالو خرید تجهیزاتی پیشرفته است که نیازمندی های پرورش زالو را تامین می کند.

پرورش زالو چقدر سود دارد؟

اگر با مقیاس و سرمایه گذاری که اعلام شد و هزینه ای ها انجام شده در بازه یک و سال و نیمه شما حدود بیست و پنج میلیون تومان سود به دست می آورید.

زالو های پرورش داده شده را چه کسی از ما می خرد؟

توجه کنید که زالو به دلایل مصارف پزشکی که دارد عمده خریدارانی که زالو را از شما میخرند داروخانه ها و پزشکان هستند . در مواردی که شما در حال راه اندازی پرورشگاه زالو هستید کسانی که برای شما این اقدامات را انجام می دهند خودشان زالو های پرورش داده شده را از شما خریداری می کنند توجه کنید اگر قراردادی را با این افراد به صورت مکتوب می نویسید توجهات لازم را داشته باشید که ضرر نکنید.

چه مدارک و مجوزهایی برای پرورش زالو نیاز است؟

شما برای پرورش زالو نیاز است که مدراک مرتبط با فنی حرفه ای را کسب کنید همچنین کلاس های آموزشی جهاد کشاورزی در این زمینه کلاس هایی دارد بعدش مراجل بعدی را می توانید طی کنید.

از چه تعداد زالو می توان پرورش زالو را شروع کرد؟

اگر در گذشته این فعالیت را نداشتید و برای بار اول هست که می خواهید پروزش زالو را انجام دهید بهتر است که با تعدادی خیلی کم شروع کنید ( ابتدا بهتر است تجربه کسب کنید ) اگر احتمالا می خواهید واقعا سرمایه گذاری در این زمینه داشته باشید بهتر است مشاور در زمینه پرورش زالو داشته باشید. مهم ترین فاکتور از چه تعداد زالو و چه سرمایه گذاری پیدا کردن مشتری برای زالو های پرورش داده شده است.

چگونه از پرورش زالو پول در بیاریم؟

چگونه از پرورش زالو پول در بیاریم؟

پرورش زالو را در چه استانی می توان انجام داد؟

پرورش زالو محیط پرورشگاهی خود را می خواهد که نسبتا فضای زیادی هم نیست که قبلتر در این محتوا درباره آنو نوشتیم و در تمام استان ها قابلیت پرورش زالو وجود دارد فقط باید مشتریان زالو در آن استان هم باشد.

آیا زالوهای پرورش داده شده را می توان صادر کرد؟

مساله صادرات زالو در زمینه ای که شما زالو ها را پرورش داده اید امری طبیعی است ولی این کار مراحل پیچیده ای دارد و عملا بر اساس تجربه ای که ما در این زمینه داریم کسی این کار را انجام نداده اگر کسی صادرات زالو را انجام داده و دسترسی دارید می توانید سوالات خود را از آن بپرسید.

تولید زالو چه زحمت هایی دارد؟

تولید زالو زیاد سخت نیست در شالیزارها خیلی زالو وجود دارد که نیاز اولیه به خون هم ندارند می توانید با چهل تا زالو شروع کنید. میشه این کار رو با آکواریوم هم انجام داد.

پرورش زالو چه ریسک هایی دارد؟

پرورش زالو شامل ریسک های زیادی است چون این پرورش برای موجود زنده است طبیعتا موجود زنده را پرورش دادن پیچیدگی و حساسیت های خودش را دارد. جدای از پرورش موجود زنده مسائلی مانند تامین کننده و خریداران مهم است شما باید بتوانید محصول تولید شده خود را به فروش برسانید.

آیا می توان زالو را در خانه پرورش داد؟

شما می توانید برای پرورش زالو در منزل مقدمات آن را با کلاس های پرورش زالو در جهاد کشاورزی و فنی حرفه ای بگذرانید تا این امکان را برای پرورش زالو در منزل فراگیر شوید.
بله امکان پرورش زالو در منزل با هزینه بیست تا سی میلیون تومان وجود دارد.

قیمت هر زالو چند تومان است؟

در حال خاظر قیمت هر زالو حدودا بیش از پنج هزار تومان است. این قیمت مربوط به قیمت خرید فروش در بازار در نیمه اول سال 98 هست.

غذای اصلی زالو چیست؟

غذای اصلی زالو که قبلا در کل مقالات آموزشی گفته شده جلبک است ولی زالو در اصلی ترین بخش غذای خود خون را می خورد و این مورد هم برای موارد قانونی مجوزی صادر نمی شود . البته تدابیری در این زمینه اندیشیده شده و بحث هایی وجود دارد ولی در اصل این مساله قانونی نیست.

برای شروع پرورش زالو با چه کسی کار کنیم؟

این مساله را در نظر بگیرید که در همه بازارها یک سری افراد سودجو وجود دارند که برای سود خود دروغ می گویتند احتیاط کنید با افراد مناسب و کننده کار مشورت کنید و حتما توجه کنید که در مورد مواردی که در مورد پرورش زالو گفته مش ود تحقیقات بیشتری را داشته باشید.

برای پرورش زالو میتوان وام گرفت؟

هر کسب و کاری که شما می خواهید شروع کنید نسبت به شرایطی که دارد می توان وام گرفت در حال حاظر برای دریافت وام تا جایی که اطلاع داریم شما می توانید به جهاد کشاورزی استانتان مراجعه کنید اقداماتی اگر وجود دارد را طی کنید و بعد نامه به بانک داده می شود تا شما مراحل دریافت وام را انجام دهید.

تمام توضیحاتی که برای پرورش زالو خدمت شما ارائه شد تجربی بوده و تایید نمی شود شما برای فعالیت در زمینه پرورش زالو می توانید باز هم تحقیق کنید امیدواریم توانسته باشیم به بخشی از سوالات شما در زمینه پرورش زالو پاسخ داده باشیم . اگر شما در زمینه فروش زالو هاییتان به مشکل خورده اید ما می توانید به شما در این زمینه کمک کنیم با ما تماس بگیرید.

Leave a Reply